M52-5100645
HarwinHarwin
M52-5100645 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-5100645
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 12POS T/H 1.27MM GOLD
Ngā Rauemi: 1.M52-5100645.pdf2.M52-5100645.pdf3.M52-5100645.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1065 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-5100645
Tau Wae M52-5100645 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 12POS T/H 1.27MM GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63654 pcs Pepa Raraunga 1.M52-5100645.pdf2.M52-5100645.pdf3.M52-5100645.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa Archer M52
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.181" (4.60mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Forked
Hoahoa Whakapā Rectangular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -