M50-4910545R
HarwinHarwin
M50-4910545R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-4910545R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 10POS
Ngā Rauemi: 1.M50-4910545R.pdf2.M50-4910545R.pdf3.M50-4910545R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
1200 pcs
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-4910545R
Tau Wae M50-4910545R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3154-2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 6.5mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.224" (5.69mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 10 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A