M50-4902745
HarwinHarwin
M50-4902745 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-4902745
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM SMD AU 54POS
Ngā Rauemi: 1.M50-4902745.pdf2.M50-4902745.pdf3.M50-4902745.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-4902745
Tau Wae M50-4902745 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM SMD AU 54POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5038 pcs Pepa Raraunga 1.M50-4902745.pdf2.M50-4902745.pdf3.M50-4902745.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 54 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.224" (5.69mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 54 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact