M50-3903242
Hua Hua
Tau Wae: M50-3903242
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3903242
Tau Wae M50-3903242 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5255 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 64 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.2mm, 8.6mm, 9.37mm, 9.47mm, 11.7mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.134" (3.40mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 64 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.079" (2.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm)