M50-3630842
HarwinHarwin
M50-3630842 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3630842
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM SMT AU 8POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3630842.pdf2.M50-3630842.pdf3.M50-3630842.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
57 pcs
114 pcs
513 pcs
1026 pcs
5016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3630842
Tau Wae M50-3630842 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM SMT AU 8POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238465 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3630842.pdf2.M50-3630842.pdf3.M50-3630842.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3611
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 3.60mm, 5.10mm, 5.90mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA9T), Nylon 9T Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 8 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M50-3630542
M50-3630542
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN HDR 1.27MM SMT AU 5POS
I roto i te taonga: 319022 pcs
Tikiake: M50-3630542.pdf
RFQ
M50-3630842R
M50-3630842R
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN HDR 1.27MM SMT AU 8POS