M50-3610542
HarwinHarwin
M50-3610542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3610542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 05+05 DIL SMT P/HDR W/PEGS
Ngā Rauemi: 1.M50-3610542.pdf2.M50-3610542.pdf3.M50-3610542.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3610542
Tau Wae M50-3610542 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 93566 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3610542.pdf2.M50-3610542.pdf3.M50-3610542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3496
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 10 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M50-3604942P
M50-3604942P
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR SOCKET
I roto i te taonga: 4195 pcs
Tikiake:
RFQ
M50-3610842
M50-3610842
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: 08+08 DIL SMT P/HDR W/PEGS
I roto i te taonga: 70086 pcs
Tikiake: M50-3610842.pdf
RFQ
M50-3610542R
M50-3610542R
Whakaahuatanga: CONN HDR 1.27MM SMD AU 10POS