M50-3503542
HarwinHarwin
M50-3503542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3503542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM VERT AU 70POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3503542.pdf2.M50-3503542.pdf3.M50-3503542.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3503542
Tau Wae M50-3503542 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM VERT AU 70POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4777 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3503542.pdf2.M50-3503542.pdf3.M50-3503542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.248" (6.30mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 70 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 70 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 98.4µin (2.50µm)