M50-3501542
HarwinHarwin
M50-3501542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3501542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM VERT AU 30POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3501542.pdf2.M50-3501542.pdf3.M50-3501542.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3501542
Tau Wae M50-3501542 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM VERT AU 30POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70802 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3501542.pdf2.M50-3501542.pdf3.M50-3501542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.248" (6.30mm) Ētahi Ingoa 952-1702
M503501542
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 30 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 98.4µin (2.50µm)