M50-3152642P
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3152642P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONNECTOR SOCKET
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3152642P
Tau Wae M50-3152642P Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4593 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 52 Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Teitei Whakanoho 0.087" (2.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 52 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket