M50-3152042R
HarwinHarwin
M50-3152042R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3152042R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 20+20 DIL LOW PROFILE SMT SKT
Ngā Rauemi: 1.M50-3152042R.pdf2.M50-3152042R.pdf3.M50-3152042R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3152042R
Tau Wae M50-3152042R Kaihanga Harwin
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 952-3494-2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.087" (2.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket