M50-3110542
HarwinHarwin
M50-3110542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3110542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS 1.27MM SMD GOLD
Ngā Rauemi: 1.M50-3110542.pdf2.M50-3110542.pdf3.M50-3110542.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
61 pcs
122 pcs
549 pcs
1037 pcs
5002 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3110542
Tau Wae M50-3110542 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS 1.27MM SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72659 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3110542.pdf2.M50-3110542.pdf3.M50-3110542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 952-2342
M503110542
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A