M50-3031042
HarwinHarwin
M50-3031042 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3031042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 1.27MM T/H AU 10POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3031042.pdf2.M50-3031042.pdf3.M50-3031042.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
44 pcs
132 pcs
528 pcs
1012 pcs
5016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3031042
Tau Wae M50-3031042 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 1.27MM T/H AU 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77887 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3031042.pdf2.M50-3031042.pdf3.M50-3031042.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 952-3580
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.173" (4.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.094" (2.40mm)