M50-2030005
HarwinHarwin
M50-2030005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-2030005
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN SHUNT 1.27MM BLUE W/HANDLE
Ngā Rauemi: 1.M50-2030005.pdf2.M50-2030005.pdf3.M50-2030005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-2030005
Tau Wae M50-2030005 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN SHUNT 1.27MM BLUE W/HANDLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 376438 pcs Pepa Raraunga 1.M50-2030005.pdf2.M50-2030005.pdf3.M50-2030005.pdf
Momo Closed Top, Grip Raupapa Archer M50
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-1732
M502030005
Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 2 (1 x 2)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.217" (5.50mm)
Ira Female Sockets Whakaahuatanga Taipitopito 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top, Grip 0.050" (1.27mm) Gold