M50-045065F1545
Hua Hua
Tau Wae: M50-045065F1545
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONNECTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-045065F1545
Tau Wae M50-045065F1545 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5365 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa M50
Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm) Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Through Hole
Length - Tail 0.091" (2.300mm) Length - Tae Tae 0.256" (6.500mm)
Length - Pouaka (Tae) 0.177" (4.500mm) Length - Waara Whānui 0.524" (13.300mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole