M30-3100946
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M30-3100946
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM PITCH SIL PC TAIL VERT
Ngā Rauemi: M30-3100946.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M30-3100946
Tau Wae M30-3100946 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM PITCH SIL PC TAIL VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5278 pcs Pepa Raraunga M30-3100946.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa M30 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Teitei Whakanoho 0.165" (4.20mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 9 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Rectangular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm)