M30-1403000
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M30-1403000
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONNECTOR HOUSING
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M30-1403000
Tau Wae M30-1403000 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4169 pcs Pepa Raraunga
Raupapa M30 Mokowā Haupae -
Pana 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 30
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.049" (1.25mm) Momo Hoapā Female Socket