M22-7132242
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-7132242
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 22 SIL VERT SOCKET
Ngā Rauemi: 1.M22-7132242.pdf2.M22-7132242.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-7132242
Tau Wae M22-7132242 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5231 pcs Pepa Raraunga 1.M22-7132242.pdf2.M22-7132242.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M22
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 5.9mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.173" (4.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.094" (2.40mm)