M22-6361146
Hua Hua
Tau Wae: M22-6361146
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 DIL LOW PROFILE SMT SKT
Ngā Rauemi: 1.M22-6361146.pdf2.M22-6361146.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-6361146
Tau Wae M22-6361146 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 46450 pcs Pepa Raraunga 1.M22-6361146.pdf2.M22-6361146.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M22
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Nga Tae Whakamuri 3.8mm, 4.8mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.079" (2.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket