M22-6341142
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-6341142
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 2MM SMD AU 22POS
Ngā Rauemi: 1.M22-6341142.pdf2.M22-6341142.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-6341142
Tau Wae M22-6341142 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RECEPT 2MM SMD AU 22POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74970 pcs Pepa Raraunga 1.M22-6341142.pdf2.M22-6341142.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa M22
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket