M22-5431105
HarwinHarwin
M22-5431105 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-5431105
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 DIL HORIZ SMT PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M22-5431105.pdf2.M22-5431105.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2002 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-5431105
Tau Wae M22-5431105 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 47651 pcs Pepa Raraunga 1.M22-5431105.pdf2.M22-5431105.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.157" (4.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 22 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1.5A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm)