M22-2670505
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-2670505
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 5 POS SIL EXT P/HEADER (12MM)
Ngā Rauemi: M22-2670505.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-2670505
Tau Wae M22-2670505 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 5 POS SIL EXT P/HEADER (12MM) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4797 pcs Pepa Raraunga M22-2670505.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa M22
Mokowā Haupae - Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Length - Tail 0.094" (2.400mm)
Length - Tae Tae 0.472" (12.000mm) Length - Pouaka (Tae) 0.138" (3.500mm)
Length - Waara Whānui 0.705" (17.900mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) -