M22-2581105
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-2581105
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 DIL PIN HDR
Ngā Rauemi: M22-2581105.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-2581105
Tau Wae M22-2581105 Kaihanga Harwin Inc.
He Rahinga Kei te wātea 76620 pcs Pepa Raraunga M22-2581105.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.079" (2.00mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa M22
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.091" (2.30mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 22
Tau o Hoapā - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga M22-2581105
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho -
Teitei Whakanoho 0.346" (8.80mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 22 Positions Header, Cuttable Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Whakaahuatanga 11+11 DIL PIN HDR
Whakatauranga onamata 1A per Contact I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.197" (5.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.079" (2.00mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polyamide (PA6T), Nylon 6T Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.059" (1.50mm)