M22-2411142
HarwinHarwin
M22-2411142 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-2411142
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 WAY HORIZ PIN HEADER
Ngā Rauemi: 1.M22-2411142.pdf2.M22-2411142.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2289 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-2411142
Tau Wae M22-2411142 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 92764 pcs Pepa Raraunga 1.M22-2411142.pdf2.M22-2411142.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.157" (4.00mm)