M22-2021505
HarwinHarwin
M22-2021505 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-2021505
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 15+15 DIL VERT PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M22-2021505.pdf2.M22-2021505.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-2021505
Tau Wae M22-2021505 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 61790 pcs Pepa Raraunga 1.M22-2021505.pdf2.M22-2021505.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.331" (8.40mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.059" (1.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 30 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.138" (3.50mm)