M22-2015005
HarwinHarwin
M22-2015005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-2015005
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 50 POS SIL VERT PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M22-2015005.pdf2.M22-2015005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-2015005
Tau Wae M22-2015005 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 50 POS SIL VERT PIN HDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73251 pcs Pepa Raraunga 1.M22-2015005.pdf2.M22-2015005.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.331" (8.40mm) Ētahi Ingoa 952-2326
M222015005
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.9mm, 8.6mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.059" (1.50mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 50 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.138" (3.50mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -