M22-065030V0505
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-065030V0505
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEADER
Ngā Rauemi: M22-065030V0505.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-065030V0505
Tau Wae M22-065030V0505 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEADER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4899 pcs Pepa Raraunga M22-065030V0505.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.433" (11.00mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm
Teitei Whakanoho 0.059" (1.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 5 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.256" (6.50mm)