M20-9992546
Harwin Inc.Harwin Inc.
M20-9992546 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-9992546
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25 SIL VERT PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M20-9992546.pdf2.M20-9992546.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-9992546
Tau Wae M20-9992546 Kaihanga Harwin Inc.
He Rahinga Kei te wātea 144048 pcs Pepa Raraunga 1.M20-9992546.pdf2.M20-9992546.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.118" (3.00mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 25
Tau o Hoapā - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga M20-9992546
Length - Pouaka (Tae) 10.04mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho 0.460" (11.68mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 25 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakaahuatanga 25 SIL VERT PIN HDR
Whakatauranga onamata 3A per Contact I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.240" (6.10mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polyamide (PA6T), Nylon 6T Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Tin
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)