M20-9712046
Harwin Inc.Harwin Inc.
M20-9712046 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-9712046
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 20 SIL HORIZ PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M20-9712046.pdf2.M20-9712046.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-9712046
Tau Wae M20-9712046 Kaihanga Harwin Inc.
He Rahinga Kei te wātea 134850 pcs Pepa Raraunga 1.M20-9712046.pdf2.M20-9712046.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.118" (3.00mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 20
Tau o Hoapā - Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga M20-9712046
Length - Pouaka (Tae) 11.72mm, 12.62mm, 12.72mm, 13.62mm, 18.22mm, 19.12mm Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 20 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin Whakaahuatanga 20 SIL HORIZ PIN HDR
Whakatauranga onamata 3A per Contact I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.276" (7.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polyamide (PA6T), Nylon 6T Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Tin
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)