M20-9612046
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-9612046
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 20 SIL EXT PIN HDR
Ngā Rauemi: M20-9612046.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-9612046
Tau Wae M20-9612046 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4579 pcs Pepa Raraunga M20-9612046.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa M20
Mokowā Haupae - Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Length - Tail 0.118" (3.000mm)
Length - Tae Tae 0.661" (16.800mm) Length - Pouaka (Tae) 0.283" (7.200mm)
Length - Waara Whānui 1.063" (27.000mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) -