M20-8762542P
HarwinHarwin
M20-8762542P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-8762542P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25+25 DIL VERT SMT HDR P/P
Ngā Rauemi: 1.M20-8762542P.pdf2.M20-8762542P.pdf3.M20-8762542P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-8762542P
Tau Wae M20-8762542P Kaihanga Harwin
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M20 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 11.53mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 50 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.228" (5.80mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -