M20-8751042R
HarwinHarwin
M20-8751042R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-8751042R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR .100" SMD 20POS
Ngā Rauemi: 1.M20-8751042R.pdf2.M20-8751042R.pdf3.M20-8751042R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-8751042R
Tau Wae M20-8751042R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR .100" SMD 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M20 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3169-2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.228" (5.80mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header, Breakaway
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M20-8751042
M20-8751042
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN HDR .100" SMD 20POS