M20-7872542
Hua Hua
Tau Wae: M20-7872542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25+25 DIL SMT SKT
Ngā Rauemi: 1.M20-7872542.pdf2.M20-7872542.pdf3.M20-7872542.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7872542
Tau Wae M20-7872542 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7872542.pdf2.M20-7872542.pdf3.M20-7872542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 10.04mm, 11.63mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.295" (7.50mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 3A