M20-7862542P
Hua Hua
Tau Wae: M20-7862542P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25 WAY SIL SMT SOCKET WITH P&P
Ngā Rauemi: 1.M20-7862542P.pdf2.M20-7862542P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7862542P
Tau Wae M20-7862542P Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4791 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7862542P.pdf2.M20-7862542P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.280" (7.10mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket