M20-7842042
Hua Hua
Tau Wae: M20-7842042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 20 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET
Ngā Rauemi: M20-7842042.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7842042
Tau Wae M20-7842042 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 20 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4165 pcs Pepa Raraunga M20-7842042.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)