M20-7831046
HarwinHarwin
M20-7831046 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-7831046
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 DIL VERT SOCKET L/FREE
Ngā Rauemi: 1.M20-7831046.pdf2.M20-7831046.pdf3.M20-7831046.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
506 pcs
1012 pcs
5016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7831046
Tau Wae M20-7831046 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 63647 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7831046.pdf2.M20-7831046.pdf3.M20-7831046.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 952-1837
M207831046
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 11.04mm, 12.63mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)