M20-7822542
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-7822542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25-WAY SIL VERT SOCKET L/FREE
Ngā Rauemi: 1.M20-7822542.pdf2.M20-7822542.pdf3.M20-7822542.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5004 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7822542
Tau Wae M20-7822542 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 59293 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7822542.pdf2.M20-7822542.pdf3.M20-7822542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 11.04mm, 12.63mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -