M20-110200F0545
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-110200F0545
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CRIMP HOUSING
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-110200F0545
Tau Wae M20-110200F0545 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa M20
Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm) Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole
Length - Tail 0.118" (3.000mm) Length - Tae Tae 0.787" (20.000mm)
Length - Pouaka (Tae) 0.433" (11.000mm) Length - Waara Whānui 1.339" (34.000mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole