M20-085100F1046
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-085100F1046
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CRIMP HOUSING
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-085100F1046
Tau Wae M20-085100F1046 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5924 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa M20
Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm) Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Length - Tail 0.118" (3.000mm) Length - Tae Tae 0.394" (10.000mm)
Length - Pouaka (Tae) 0.335" (8.500mm) Length - Waara Whānui 0.846" (21.500mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole