G125-MV25005L2R
HarwinHarwin
G125-MV25005L2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MV25005L2R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM M HSG 50POS
Ngā Rauemi: 1.G125-MV25005L2R.pdf2.G125-MV25005L2R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MV25005L2R
Tau Wae G125-MV25005L2R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM M HSG 50POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8587 pcs Pepa Raraunga 1.G125-MV25005L2R.pdf2.G125-MV25005L2R.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm) Tae Whakanoho Green
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock, Pick and Place
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 50 position 0.049" (1.25mm)
Whakatauranga onamata 2A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -