G125-MV22005L2P
HarwinHarwin
G125-MV22005L2P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MV22005L2P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM M VERT 4.5MM 2X10 POS
Ngā Rauemi: 1.G125-MV22005L2P.pdf2.G125-MV22005L2P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MV22005L2P
Tau Wae G125-MV22005L2P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM M VERT 4.5MM 2X10 POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28683 pcs Pepa Raraunga 1.G125-MV22005L2P.pdf2.G125-MV22005L2P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2822
G125-MV22005L2P-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock, Pick and Place Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 2A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm)