G125-MV12005M2P
HarwinHarwin
G125-MV12005M2P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MV12005M2P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.25MM VERT PCB 20POS
Ngā Rauemi: 1.G125-MV12005M2P.pdf2.G125-MV12005M2P.pdf3.G125-MV12005M2P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MV12005M2P
Tau Wae G125-MV12005M2P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.25MM VERT PCB 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 450V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko SL Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3672
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mating Flange, Mounting Flange, Pick and Place Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 2A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)