G125-MS13405L3R
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MS13405L3R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM M HSG 34POS SMT
Ngā Rauemi: 1.G125-MS13405L3R.pdf2.G125-MS13405L3R.pdf3.G125-MS13405L3R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MS13405L3R
Tau Wae G125-MS13405L3R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM M HSG 34POS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm) Tae Whakanoho Green
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place, Solder Retention
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 34 position 0.049" (1.25mm)
Whakatauranga onamata 2A per Contact Momo Hoapā Male Pin