G125-MS10605L0P
HarwinHarwin
G125-MS10605L0P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MS10605L0P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM M HSG 6POS SMT
Ngā Rauemi: 1.G125-MS10605L0P.pdf2.G125-MS10605L0P.pdf3.G125-MS10605L0P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MS10605L0P
Tau Wae G125-MS10605L0P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM M HSG 6POS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2802
G125-MS10605L0P-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place, Solder Retention Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 6 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 2A per Contact