G125-MH11005L1P
HarwinHarwin
G125-MH11005L1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MH11005L1P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.25MM R/A PCB 10POS
Ngā Rauemi: 1.G125-MH11005L1P.pdf2.G125-MH11005L1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MH11005L1P
Tau Wae G125-MH11005L1P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.25MM R/A PCB 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19802 pcs Pepa Raraunga 1.G125-MH11005L1P.pdf2.G125-MH11005L1P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Strip
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2696
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)