G125-FV22005L0P
HarwinHarwin
G125-FV22005L0P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-FV22005L0P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM F VERT 4.5MM 2X10 POS
Ngā Rauemi: 1.G125-FV22005L0P.pdf2.G125-FV22005L0P.pdf3.G125-FV22005L0P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-FV22005L0P
Tau Wae G125-FV22005L0P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM F VERT 4.5MM 2X10 POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Gecko
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 952-2778
G125-FV22005L0P-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.207" (5.25mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place, Polarizing Key Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm)