G125-FV15005L0P
HarwinHarwin
G125-FV15005L0P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-FV15005L0P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM F HSG 50POS
Ngā Rauemi: 1.G125-FV15005L0P.pdf2.G125-FV15005L0P.pdf3.G125-FV15005L0P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-FV15005L0P
Tau Wae G125-FV15005L0P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM F HSG 50POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Gecko
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 952-2773
G125-FV15005L0P-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.207" (5.25mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place, Polarizing Key Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)