G125-FV12005L0R
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-FV12005L0R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM F HSG 20POS
Ngā Rauemi: 1.G125-FV12005L0R.pdf2.G125-FV12005L0R.pdf3.G125-FV12005L0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-FV12005L0R
Tau Wae G125-FV12005L0R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM F HSG 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Gecko
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.207" (5.25mm) Tae Whakanoho Green
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place, Polarizing Key
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -