G125-FS12605L0P
HarwinHarwin
G125-FS12605L0P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-FS12605L0P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM F VERT SMT 2X13 POS
Ngā Rauemi: 1.G125-FS12605L0P.pdf2.G125-FS12605L0P.pdf3.G125-FS12605L0P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-FS12605L0P
Tau Wae G125-FS12605L0P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM F VERT SMT 2X13 POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Gecko
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Packaging Strip Ētahi Ingoa 952-2437
G125-FS12605L0P-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.207" (5.25mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place, Polarizing Key Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 2A