G125-FS10605L0R
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-FS10605L0R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.25MM F HSG 6POS SMT
Ngā Rauemi: 1.G125-FS10605L0R.pdf2.G125-FS10605L0R.pdf3.G125-FS10605L0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-FS10605L0R
Tau Wae G125-FS10605L0R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 1.25MM F HSG 6POS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Gecko
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.207" (5.25mm) Tae Whakanoho Green
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place, Polarizing Key
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket