F05E-173146R
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F05E-173146R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN FPC VERT 17POS 0.50MM SMD
Ngā Rauemi: F05E-173146R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F05E-173146R
Tau Wae F05E-173146R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN FPC VERT 17POS 0.50MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga F05E-173146R.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa F05E Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 17 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 30
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Ko te Kati Ara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Tae Housing Black Teitei i runga i te Poari 0.173" (4.40mm)
Flat Flex Type FPC Ngā āhuatanga Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 17 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
Whakatauranga onamata 0.4A Whakaaetanga Mea Copper Alloy